درباره شرکت به زیست بیشتر بدانید

ساخت وبلاگ

شرکت به زیست تولید کننده ظروف یکبار مصرف گیاهی

شرکت صنایع غذایی‌ مهسا پدیده نوین، یک شرکت مستقر در تهران ، تولید کننده ظروف یکبارمصرف گیاهی زیست تخریب پذیر به علامت به زیست می‌باشد.

شرکت به زیست با استفاده از متخصصین مجرب در زمینه شیمی ، پلیمر ، محیط زیست ، مکانیک و تیم طراحی حرفه ای در سال 93 تاسیس شد.

ظروف گیاهی بر پایه نشاسته ، عاری از هرگونه خطرات سمی و شیمیایی ظروف پلاستیکی هستند. این ظروف بعد از 6 ماه در طبیعت تجزیه می شوند و به عنوان ظروف دوستدار محیط زیست معرفی می شوند.

محصولات این شرکت نه تنها به موضوع تغییرات اقلیمی توجه ویژه‌ای دارد، بلکه ضامن سلامت مصرف کننده نیز می‌باشد.

با توجه به استفاده روز افزون و خرید ظروف گیاهی ، به زیست در صدد است با رعایت اصول مشتری مداری از طریق نو آوری در تمامی فعالیت های شرکت ، ارتقاء فن آوری، بهبود مستمر تولیدات دوستدار محیط زیست و سلامت مصرف کننده به عنوان الگوی برتر کیفیت و سر آمد ترین شرکت تولید کننده ظروف یکبار مصرف گیاهی در ایران مطرح گردد.

هدف تولید محصولات ضامن سلامتی و ترویج مسئولیت زیست محیطی ، توسعه پایدار و نیز تشویق خانواده ها، شرکت ها و سازمان ها به استفاده وخرید ظروف گیاهی زیست تخریب پذیر ، مقرون به صرفه و جایگزینی آن در مقابل ظروف پلاستیکی می باشد.

از افتخارات شرکت به زیست این است که هیچگونه وابستگی به مواد خارجی ندارد و کلیه مواد اولیه مصرفی از منابع داخلی تامین میشود.

شرکت به زیست با بکارگیری آخرین یافته های علمی و با استفاده از تجهیزات بروز ، تلاش دارد تا به عنوان یک واحد دانش محور، نقش مثبتی در حوزه مواد پلیمری دوستدار محیط زیست ایفا نماید.

از مزایای ظروف یکبار مصرف گیاهی تولید شده در به زیست این است که این ظروف گیاهی عاری از مواد سمی و هر گونه اثرات مضر مواد پلاستیکی حتی در تماس با غذای داغ می باشند . همچنین این ظروف قابلیت استفاده مجدد تا 3 بار و قابل استفاده در ماکروویو و فریزر را دارند.

ظروف یکبار مصرف گیاهی، خرید ظروف گیاهی,...
نویسنده : فاطمه عابد بازدید : 25 تاريخ : چهارشنبه 8 فروردين 1397 ساعت: 17:22

close
تبلیغات در اینترنت